Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » Praní » ECOVER tekutý prací gel 1,5l


        

ECOVER tekutý prací gel 1,5l

svěží vůně levandule

TOP Produkt

Skladem NENÍ

 

Dostupnost: DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÉ
Číslo produktu: ECV1101
Výrobce: ECOVER
gramáž / litráž: 1500 g/ml
EAN kód: 5412533003413
Vaše cena bez DPH: 164,46 Kč
Vaše cena s DPH (21 %):
199,00 Kč

Koncentrovaný prací gel vhodný pro praní barevného, stálobarevného a bílého prádla již od teploty 30°C.

Prostředek neobsahuje optické zjasňovače, je proto vhodný pro citlivou pokožku.

CO JSOU OPTICKÉ ZJASŇOVAČE? Jsou to chemické sloučeniny, které odrážejí světlo. Díky tomu vypadá prádlo a oblečení jasnější, než ve skutečnosti je. Chemické zbytky optických zjasňovačů však nevyhnutelně ulpívají na látce, při nošení oblečení se dostávají do kontaktu s pokožkou a mohou způsobovat kožní problémy. Jejich použití přitom nijak nezvyšuje samotný prací výkon (i přesto jsou obsaženy ve většině běžných pracích prostředků)

100% biologicky rozložitelný, vhodný i pro domácí čistírny odpadních vod.

VÍTE ŽE? Snížíte-li teplotu vody v pračce, ušetříte až 40% energie

Máte-li v místě bydliště středně tvrdou až tvrdší vodu, doporučujeme ke změkčení vody a zvýšení pracího účinku použít prostředky ke změkčení vody

SLOŽENÍ

30 % voda, 5 – 15 % aniontové tenzidy, neiontové tenzidy, < 5 % mýdlo, polymer na ochranu vláken, citrát, kyselina citrónová, benzylalkohol, sůl, parfemace (obsahuje: linalool, limonen, citronellol ), EDDS.

BALENÍ

1500ml, při doporučeném dávkování na cca 15 pracích cyklů

O VÝROBCI

Výrobky belgické firmy Ecover přestavují již od roku 1978 špičku v ekologických čistících, úklidových, pracích a mycích prostředcích. Produkty této značky jsou unikátní tím, že v sobě kombinují efektivitu čistícího účinku s minimálním dopadem na životní prostředí. Jsou vyrobeny z obnovitelných zdrojů a přírodních ingrediencí, obaly a etikety jsou ze 100% recyklovatelné. Jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku, mají nejvyšší stupeň biologické rozložitelnosti a minimální dopad na životní prostředí. Pomocí výrobků Ecover budete ve své domácnosti používat téměř 100% biologicky odbouratelné čistící a úklidové prostředky. Vzhledem k svému přínosu pro životní prostředí figuruje firma Ecover na čestné listině OSN.

LAHEV VYROBENA ZE 75% Z PLASTU NA ROSTLINNÉ BÁZI A Z 25% Z RECYKLOVANÉHO PLASTU

VAROVÁNÍ

H319 způsobuje vᾞné podrᾞdění očí

P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.

P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

P337 + P313 – Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

 

 

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.