1. Úvod
  2. O nákupu
  3. Doprava zboží
  4. Přebírání zásilek od přepravce
PŘEBÍRÁNÍ ZÁSILEK OD PŘEPRAVCE

Všechny zásilky odcházející z našeho skladu v rámci ČR jsou zpravidla doručovány během 24 hodin (následující pracovní den) v době od 8.00 – 18.00. O víkendech a ve dnech státního volna se zásilky neodesílají ani nedoručují.

Doručující řidič přepravní společnosti Vám zásilku doručí na adresu uvedenou ve Vaší objednávce v poli „DODACÍ ADRESA“. Je pravděpodobné, že se s Vámi řidič spojí a oznámí Vám přibližný čas doručení. Z tohoto důvodu Vás žádáme v objednávce o Vaše telefonní číslo. Doporučujeme Vám, abyste si zásilku nechali doručit např. do zaměstnání nebo do místa, kde se zdržujete většinou během pracovního dne. Pokud nebudete řidičem zastiženi, naleznete ve schránce „avízo o doručení zásilky“, na kterém najdete informaci, kdy Vám bude zásilka doručována znovu.

Necháváte-li si Vaše zboží zasílat na dobírku, budete platit vždy řidiči, který Vám Vaši zásilku doveze. Částka, kterou zaplatíte se nikdy nebude lišit od částky, kterou naleznete ve Vašem potvrzujícím emailu. Vždy tedy dopředu víte kolik peněz přesně zaplatíte.

Při převzetí zásilky je vždy nutné zkontrolovat, že obal i všechny pečetě (štítek, lepící pásky) jsou neporušeny. Pokud zásilka jeví jakékoliv známky poškození (např. pomačkaná krabice, protržená páska, eventuelně přelepená páskou průhlednou, atd.), máte možnost zásilku odmítnout a tu nepřevzít. V tomto případě se zásilka vrací zpět odesílateli. Pokud se rozhodnete poškozenou zásilku převzít, vždy ji převezměte s "VÝHRADOU"a tuto výhradu vepište do doručujícího protokolu řidiče, kde můžete rovněž uvést i rozsah poškození. Při Vaší případné reklamaci tak nevzniknou žádné další pochybnosti.

Zajímá Vás, jak co nejlépe přebrat zásilku od přepravce? Mrkněte k nám na nášBLOG. Více se o tomto tématu dočteteZDE.

KONTAKT
DUMEKO.cz
Jana Palacha 1235
530 02  Pardubice
 
e-mail: info@dumeko.cz
tel.: +420 724 584 499
PLATBA A DOPRAVA

       

© 2022 Dumeko.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz