1. Úvod
  2. Značky
  3. Annabis

Značky / Annabis

 

ANNABIS je ryze česká firma se sídlem v Olomouci, která se zabývá výzkumem, vývojem a výrobou konopných výrobků a doplňků stravy.

Kosmetické výrobky Annabis kombinují léčivé účinky konopí s účinky dalších osvědčených přírodních složek.
Nedílnou součástí podnikatelského chování firmy je zaměření pozornosti na minimalizaci dopadů naší činnosti na životní prostředí prostřednictvím důsledného dodržování všech právních předpisů týkajících se ochrany životního prostředí a realizací preventivních opatření v oblasti spotřeby a využití energií, surovin a využití odpadů.Použité konopí je pěstováno tradičním a udržitelným způsobem, bez použití pesticidů a herbicidů.

Konopí má výrazné protizánětlivé, hojivé, analgetické, antibakteriální a antivirální účinky. Tato bylina účinně pomáhá nejen v případě vážných nemocí, ale především při lokální aplikaci v podobě tinktury nebo masti, kde přináší úlevu a rychlé zhojení i při běžných zdravotních problémech. Zvláště dobře se osvědčuje při léčbě tzv. civilizačních nemocí a chorob spojených se stářím. Certifikované odrůdy technického konopí, které jsou při výrobě  kosmetických přípravků použity, mají potlačeny psychoaktivní účinky, přípravky na této bázi jsou tedy naprosto bezpečné a není třeba se obávat návykových látek a zdravotních následků.

 

Nabídku produktů značky ANNABIS pro Vás připravujeme.

 

 

Výhody nákupu u nás

 

                                 rychlé doručení 95 % produktů skladem férové ceny osobní odběr v Pardubicích pomůžeme s výběrem prověřené produkty 4300 výdejních míst šetříme vám čas nad 1000 Kč doprava zdarma s láskou k přírodě

 

 

KONTAKT
DUMEKO.cz
Jana Palacha 1235
530 02  Pardubice
 
e-mail: info@dumeko.cz
tel.: +420 724 584 499
PLATBA A DOPRAVA

       

© 2019 Dumeko.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.