1. Úvod
  2. O nákupu
  3. Doprava zboží
  4. Doručení zásilek na GeisPoint
 

Doručování zásilek do Geis Pointu

 
V rámci doručení Vaší objednávky máte možnost si nechat zásilku doručit do GeisPointu.
 

Co je to GeisPoint?

GeisPoint je výdejní místo zásilek společnosti GeisParcel. Na území ČR se nachází již 500 těchto výdejních míst. Toto výdejní místo je umístěno většinou v jiných komerčních prostorech, jako jsou např.: benzinové pumpy, obchody apod.  Zákazník tak získává jedinečnou možnost vyzvednout si svoji zásilku v místě i čase, které mu nejvíce vyhovuje.
!POZOR!
Na výdejní místa GeisPoint lze doručovat pouze menší zásilky do hmotnosti 15kg. Těžší zásilky musí být doručeny rovnou k příjemci.
 

Jak to funguje?

Při dokončení objednávky v „nákupním košíku“ zvolte způsob přepravy DOPRAVA na GeisPoint a po té si vyberte jedno z výdejních míst, které Vám nejvíce vyhovuje. Jakmile Vaše zásilka dorazí na Vámi zvolený GeisPoint, budete o této skutečnosti  informováni pomocí SMS. Z tohoto důvodu Vás žádáme uvádět Vaše telefonní číslo. Vaše zásilka je tak připravena k vyzvednutí standardně po dobu 7dnů. V případě, že nedojde k vyzvednutí zásilky, bude Vám zaslána třetí a pátý den po uložení SMS s upomínkou. Pokud objednáváte zboží na dobírku, zaplatíte dobírku přímo na místě při přebírání Vaší zásilky.
 

Kolik to stojí?

Cena za doručení Vaší zásilky do GeisPointu kamkoli v ČR je 55,-Kč. Pokud u nás nakoupíte za více než 1.000,-Kč vč. DPH, máte dopravu zdarma. V případě zasílání balíčku na dobírku připlatíte navíc 25,-Kč.
Platný kompletní ceník přepravy nalezneteZDE.
 
Chcete vědět ještě nějaké informace o síti GeisPoint? Veškeré informace naleznete na adrese:www.geispoint.cz
 
KONTAKT
DUMEKO.cz
Jana Palacha 1235
530 02  Pardubice
 
e-mail: info@dumeko.cz
tel.: +420 724 584 499
PLATBA A DOPRAVA

       

© 2022 Dumeko.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz